Duyuru ve Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
PROJE HAKKINDA GENEL BİLGİLER...
-

Gölbaşı - Yaylabağ Toplu konut projesi, Çankaya TRT’ye 7 km, Gölbaşı’na 6 km, Ankara’ya Konya yolundan 23 km uzaklığında Gölbaşı-Yaylabağ (Bursal) köyü sınırları içinde yaklaşık 6.300 dönüm alanı kapsamaktadır.

Bu alan Gölbaşında bulunan Mogan gölü ve Eymir gölü ile Orman Kuşağını görmektedir.Bu alanda eğimden dolayı konutlar birbirini kapatmayacaktır.

Kooperatifimizin bağlı olduğu S.S. Başkent-Özlem Konut Yapı Kooperatif Birliği bu alanda 4500 dubleks villa,1500 çok katlı konutla birlikte okullar, hastane, cami, alışveriş merkezleri, spor alanları, parklar olmak üzere eş zamanlı bitirilmek şartıyla uydu bir kent planlamaktadır. Bu arsa Milli Emlak Genel Müdürlüğünden ihale yoluyla alınmış olup tapusu Birliğimiz adına tescil edilmiştir.

Arsa ile ilgili imar planları 1/5000 ile 1/1000 planları ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Üst Birliğimizin hedefi 2009 yılında altyapıyı, 2010 ve 2011 yıllarında üst yapıyı, 2012 yılında iskan ve çevre düzenleme çalışmalarını bitirerek 5 yıl içinde bu projeyi tamamlamaktır.

Projemiz içinde merkezi ısıtmalı kojenerasyon santralı ile elektrik enerjisini üretmek için rüzgar veya doğalgazla çalışan santral kurma çalışmaları da bulunmaktadır.
Kooperatifimiz Yönetim Kurulu Üst Birlik tarafından tahsis edilecek arsa üzerinde alt yapı tamamlandıktan sonra Yönetim Kurulumuz tarafından siz sayın üyelerimize sunulacak konut proje ve maketlerinin kabul görmesinden sonra üst yapıya başlayarak ve en kısa sürede bitirmeyi hedeflemektedir.

Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Dökümanlar    |    Proje Hakkında    |    Üye Giriş Alanı    |    İletişim   
Copyright © 2008 S.S. Selcen Göltepe Konut Yapı Kooperatifi